Proč si vybrat nás?

Transparentní podmínky

Můžeme se pochlubit rychlostí a jednoduchostí při zpracovávání on-line žádostí.  Díky nám už Vás z žádostí úvěr hlava bolet nebude.  Nemusíte se prodírat hromadami papírů, čekat v řadě a zažívat spoustu bezesných noci.  Žádost podáte za méně než 5 minut.

Jednoduchý proces

Chápeme, že úvěrové zprávy nejsou tím nejlepším způsobem, jak měřit úspěch.  Proto jsme rozhodování založili na cash flow Vašeho podniku, jak jej odráží údaje o bankovních transakcích.  Tímto způsobem můžeme Vaše podnikání zhodnotit okamžitě.

Osobní asistence

Náš přátelský a zkušený tým je k dispozici Vám i Vašemu podnikání, kdykoli to potřebujete.  Ať už máte obecný dotaz, dotaz týkající se procesu žádosti nebo splácení, náš tým je připraven poskytnout ty nejlepší zákaznické služby Vám i Vašemu podniku po telefonu nebo prostřednictvím e-mailu.  

how it works

O společnosti Ferratum Business

Společnost Ferratum Business s kancelářemi ve Stockholmu, Helsinkách, Liverpoolu, Vilniusu, Kodani, Perthu a Praze, se zaměřuje na pomoc malým podnikům v České Republice aby uspokojila jejich finanční potřeby.

Společnost Ferratum Business je divizí skupiny Ferratum Group, přední evropské finanční společnosti.  Skupina Ferratum Group je veřejně obchodovaná na frankfurtské burze a působí ve více než 24 zemích po celém světě.

Chápeme, že Vaše podnikání se rychle mění a konvenční bankovní financování je často příliš komplikované nebo pomalé, aby mohlo splnit Vaše požadavky.  Společnost Ferratum Business jsme založili, abychom poskytli majitelům malých podniků provozní kapitál, když jej potřebují.

Za využití nejmodernější technologie a vyškolených úvěrových specialistů jsme schopni schvalovat podnikatelské úvěry rychleji a častěji, a to bez požadavků na záruky, bez schůzek či papírování.

Blog/Novinky

Show filters
All posts
Jaký vliv má bonita na váš podnik
09/05/2019
Všichni víme, že udržování dobré osobní bonity je v současném hospodářství velmi oceňováno. Také má vliv na vás jakožto majitele podniku a může ovlivnit finanční možnosti vaší firmy.
Jakou pozornost tedy věnujete řízení společnosti Vy sami?
04/04/2018

V posledních letech bylo hodně rozruchu kolem slova „mindfulness“, a to z velmi dobrého důvodu.  Se 3,4 biliony USD je nyní celosvětový trh v odvětví wellness třikrát větší než celosvětový farmacutický průmysl.

 

Jaké jsou vaše možnosti financování?
04/04/2018

Člověk vejde do banky...

Zní to jako začátek záhadného příběhu, že ano?  V dnešní době vlastně návštěva banky tak trochu záhadou je.

Pro vlastníka malého podniku je pořekadlo „čas jsou peníze“ realitou.  Při provozování malého či středního podniku se počítá každá minuta.

Jaký uchazeč je pro práci ve vaší firmě nejvhodnější?
04/04/2018

V roce 2013 provedla společnost Gallup, americká poradenská společnost s globálním výkonným managementem, která se zabývá výzkumem, průzkum, který zahrnoval 142 zemí a ukázal, že pouze 13 % zaměstnanců jejich práce opravdu zajímá.