Proč si vybrat nás?

Transparentní podmínky

Můžeme se pochlubit rychlostí a jednoduchostí při zpracovávání on-line žádostí.  Díky nám už Vás z žádostí úvěr hlava bolet nebude.  Nemusíte se prodírat hromadami papírů, čekat v řadě a zažívat spoustu bezesných noci.  Žádost podáte za méně než 5 minut.

Jednoduchý proces

Chápeme, že úvěrové zprávy nejsou tím nejlepším způsobem, jak měřit úspěch.  Proto jsme rozhodování založili na cash flow Vašeho podniku, jak jej odráží údaje o bankovních transakcích.  Tímto způsobem můžeme Vaše podnikání zhodnotit okamžitě.

Osobní asistence

Náš přátelský a zkušený tým je k dispozici Vám i Vašemu podnikání, kdykoli to potřebujete.  Ať už máte obecný dotaz, dotaz týkající se procesu žádosti nebo splácení, náš tým je připraven poskytnout ty nejlepší zákaznické služby Vám i Vašemu podniku po telefonu nebo prostřednictvím e-mailu.  

how it works

O společnosti Ferratum Business

Společnost Ferratum Business s kancelářemi ve Stockholmu, Helsinkách, Liverpoolu, Vilniusu, Kodani, Perthu a Praze, se zaměřuje na pomoc malým podnikům v České Republice aby uspokojila jejich finanční potřeby.

Společnost Ferratum Business je divizí skupiny Ferratum Group, přední evropské finanční společnosti.  Skupina Ferratum Group je veřejně obchodovaná na frankfurtské burze a působí ve více než 24 zemích po celém světě.

Chápeme, že Vaše podnikání se rychle mění a konvenční bankovní financování je často příliš komplikované nebo pomalé, aby mohlo splnit Vaše požadavky.  Společnost Ferratum Business jsme založili, abychom poskytli majitelům malých podniků provozní kapitál, když jej potřebují.

Za využití nejmodernější technologie a vyškolených úvěrových specialistů jsme schopni schvalovat podnikatelské úvěry rychleji a častěji, a to bez požadavků na záruky, bez schůzek či papírování.

Blog/Novinky

Show filters
All posts
31/08/2019
Podívejte se na náš seznam nejlepších bezplatných nástrojů a zdrojů, které nesmíte přehlédnout. Je to skvělá alternativa k nejznámějším placeným nástrojům a službám.
16/08/2019
Je důležité pochopit, jak žádost o podnikatelský úvěr s osobní zárukou funguje. Podnikatelé mohou přes internet rychleji a snadněji rozvíjet své firmy prostřednictvím financování od nových společností zabývajících se finančními technologiemi. Zjistěte vše, co potřebujete vědět o tom, jak funguje osobní záruka u podnikatelských úvěrů
Plány pro malý podnik
26/07/2019
Provozujete-li malý podnik, víte, že je třeba zohledňovat celou řadu věcí. Když je ale zredukujeme, zbývá se zaměřit na těchto 8 témat.
Finančním poradenství
27/06/2019
Malé a střední firmy jsou srdcem evropské ekonomiky. Tradiční banky však velké množství společností odmítají nebo jejich úvěrová nabídka nesplňuje očekávání majitele společnosti ohledně částky či podmínek.