Všechny příspěvky na blogu

Dospělí zasedací místnost business
10/10/2019
Rozhodování o tom, kdy a jak si vzít podnikatelský úvěr, může být náročný proces. Než začnete, je dobré vědět, jaké možnosti máte k dispozici a co se od Vás požaduje. Přečtěte si našeho průvodce o podnikatelských úvěrech, abyste zjistili, jak porovnat podnikatelské úvěry a vyhnout se dohadům.
Jak zařídit, aby dluhy vašemu podniku prospěly
16/09/2019
Všichni známe rčení, že abychom peníze vydělali, musíme je nejprve utratit – a do jisté míry tomu tak je. Majitelé firem potřebují k zajištění růstu podniku peníze. Investice do vybavení, reklama, najímání, inventář či majetek mohou v dnešním podnikání znamenat velký rozdíl.
31/08/2019
Podívejte se na náš seznam nejlepších bezplatných nástrojů a zdrojů, které nesmíte přehlédnout. Je to skvělá alternativa k nejznámějším placeným nástrojům a službám.
16/08/2019
Je důležité pochopit, jak žádost o podnikatelský úvěr s osobní zárukou funguje. Podnikatelé mohou přes internet rychleji a snadněji rozvíjet své firmy prostřednictvím financování od nových společností zabývajících se finančními technologiemi. Zjistěte vše, co potřebujete vědět o tom, jak funguje osobní záruka u podnikatelských úvěrů
Plány pro malý podnik
26/07/2019
Provozujete-li malý podnik, víte, že je třeba zohledňovat celou řadu věcí. Když je ale zredukujeme, zbývá se zaměřit na těchto 8 témat.
Finančním poradenství
27/06/2019
Malé a střední firmy jsou srdcem evropské ekonomiky. Tradiční banky však velké množství společností odmítají nebo jejich úvěrová nabídka nesplňuje očekávání majitele společnosti ohledně částky či podmínek.
Ferratum Business blog – klidný majitel podniku
25/06/2019
Většina podnikatelů má za to, že získat malý podnikatelský úvěr je obtížné. Většinou si to myslí po tom, co je odmítla banka. Po rozhovorech s mnoha majiteli malých podniků můžeme říci, že získat malý podnikatelský úvěr není vůbec obtížné.
Jaký vliv má bonita na váš podnik
09/05/2019
Všichni víme, že udržování dobré osobní bonity je v současném hospodářství velmi oceňováno. Také má vliv na vás jakožto majitele podniku a může ovlivnit finanční možnosti vaší firmy.
Jakou pozornost tedy věnujete řízení společnosti Vy sami?
04/04/2018

V posledních letech bylo hodně rozruchu kolem slova „mindfulness“, a to z velmi dobrého důvodu.  Se 3,4 biliony USD je nyní celosvětový trh v odvětví wellness třikrát větší než celosvětový farmacutický průmysl.

 

Jaké jsou vaše možnosti financování?
04/04/2018

Člověk vejde do banky...

Zní to jako začátek záhadného příběhu, že ano?  V dnešní době vlastně návštěva banky tak trochu záhadou je.

Pro vlastníka malého podniku je pořekadlo „čas jsou peníze“ realitou.  Při provozování malého či středního podniku se počítá každá minuta.

Jaký uchazeč je pro práci ve vaší firmě nejvhodnější?
04/04/2018

V roce 2013 provedla společnost Gallup, americká poradenská společnost s globálním výkonným managementem, která se zabývá výzkumem, průzkum, který zahrnoval 142 zemí a ukázal, že pouze 13 % zaměstnanců jejich práce opravdu zajímá.