Jak získat malý podnikatelský úvěr

2019-06-25
Ferratum Business blog – klidný majitel podniku

Mnoho majitelů malých podniků si myslí, že nikdy nezískají podnikatelský úvěr, protože je odmítla banka – ale to není pravda. Při hledání podnikatelských úvěrů byste měli zvažovat různé aspekty, např. byste měli hledat různé poskytovatele půjček.

Abyste získali podnikatelský úvěr, nemusíte nutně mít dokonalé hodnocení úvěruschopnosti ani nemusíte podnikat několik let. Poskytovatelé podnikatelských úvěrů často zvažují několik faktorů, podle kterých se pak rozhodují, zda vám podnikatelský úvěr poskytnou či nikoli. Mezi tyto faktory patří:

1. Vyhovění minimálním požadavkům na získání podnikatelského úvěru

Vyhovíte-li minimálním požadavkům poskytovatele půjček, vaše šance na zisk podnikatelského úvěru bude mnohem vyšší. Někteří poskytovatelé půjček nemusí být tak přísní, ale aby vám byla půjčka schválena, je nejlepší vyhovět veškerým požadavkům půjčovatele, nebo je předčit.

Šance na získání podnikatelského úvěru si také zvýšíte, když budete schopni rychle a přesně poskytnout dodatečné dokumenty.

2. Silný obchodní plán

Jasný a dobře sestavený obchodní plán poskytne náhled na to, jak fungujete a jak plánujete rozšiřovat své podnikání. Díky tomu může poskytovatel půjčky získat větší důvěru ve vaše podnikání, což obratem zvýší pravděpodobnost, že vám půjčka bude schválena.

Získejte malý podnikatelský úvěr ještě dnes.