Jaké jsou vaše možnosti financování?

2018-04-04
Jaké jsou vaše možnosti financování?

Člověk vejde do banky...

Zní to jako začátek záhadného příběhu, že ano?  V dnešní době vlastně návštěva banky tak trochu záhadou je.

Pro vlastníka malého podniku je pořekadlo „čas jsou peníze“ realitou.  Při provozování malého či středního podniku se počítá každá minuta.

Když v tomto kontextu přijde na zajištění krátkodobého úvěru, který vašemu podniku pomůže přenést se přes obtížné období – ať na nákup zboží, nové vybavení, výplaty či cokoli jiného vaše podnikání vyžaduje – jaké jsou vaše možnosti financování?

 

Návštěva banky

 

Vzpomeňte si na svou poslední návštěvu banky, kdy jste jako podnikatelé šli probrat možnosti podnikatelského úvěru.  Pravděpodobně vám bylo řečeno, ať se posadíte a chvíli počkáte na bankéře.

O třicet minut později stále čekáte.  Podle toho, v jakou hodinu dne jste přišli, však můžete čekat i déle než hodinu.

Kdo má čas čekat, když provozujete malý podnik?

 

 Papírování a další papírování

 

Jakmile bankéř konečně přijde, doufáme, že jste si pro něj nezapomněli připravit výpis z obchodního rejstříku, příjmové doklady transakcí, daňová prohlášení a další dokumentaci.

Je pravděpodobné, že při vyplňování půltuctu stran žádosti o úvěr budete všechny tyto dokumenty potřebovat.

 

 Když čekáte...

 

Při čekání na schůzku se zástupcem banky, který s vámi bude úvěr probírat, je možné, že se díváte do svého chytrého telefonu a kontrolujete, zda jste na něco v kanceláři nebo obchodě nezapomněli.

V době, kdy vše provádíme pomocí chytrých telefonů, je logické, aby podnikatelé mohli žádat o podnikatelské úvěry ze svého telefonu.

Vítejte ve Ferratum Business.

 

 Moc máte ve svých rukou

 

Díky Ferratum Business můžete zažádat o krátkodobý úvěr přímo ze svého telefonu.  Víme, že podnikání se mění každým dnem a běžné bankovní financování je často komplikované a příliš pomalé, aby vyhovělo dnešním potřebám podnikatelů.

A právě proto jsme vytvořili produktovou řadu Ferratum Business, abychom podnikatelům, jako jste vy, poskytli rychlé, on-line úvěry, jež vám zaručí kapitál právě, když ho potřebujete.

 

 

Úvěry jednoduše

 

Díky Ferratum Business už podnikatelské úvěry nemohou být jednodušší.  Vzhledem k tomu, že žádost o úvěr je u nás možné vyplnit z počítače nebo chytrého telefonu, odpadá potřeba papírování i čekání v řadě.

Žádost máte vyplněnou za méně než 5 minut.  Schválíme vám úvěr až do výše 1 300 000 kč. a potřebný kapitál můžete mít k dispozici už následující den.

Pamatujete si dříve zmíněné pořekadlo „čas jsou peníze“?  S našimi službami nemusíte opustit ani kancelář.

Více skvělých příběhů a tipů naleznete v našem blogu!

Rádi byste se dozvěděli více o tom, jak vám Ferratum Business může zjednodušit život?  Zjistěte více zde!