Obchodní úvěr pro cash flow

2018-06-27
Obchodní úvěr pro cash flow

Hotovostní obchodní úvěry pro podnikatele

Jako pro podnikatele provozujícího malý nebo střední podnik je pro vás jednou z největších výzev řízení cash flow.   Stručně řečeno – abyste dosáhli zisku, musíte dosáhnout kladného cash flow.

Pokud vám víc peněz proudí do kasy, než z ní vydáváte, máte to, čemu se říká „pozitivní cash flow“. Nicméně u mnoha malých a středních firem je běžné, že se ocitnou v problémové situaci, pokud množství vynaložených peněz překročí částku peněz přijatých.

Peníze vládnou

Ať už se jedná o výplatu mezd, zaplacení dodavatelům nebo o pokrytí neočekávaných výdajů, peníze tu opravdu vládnou.  

Pozitivní cash flow znamená, že jste schopni zaměstnancům i dodavatelům každý měsíc zaplatit.   Pokud nemáte potřebné finanční prostředky na pokrytí nákladů v současnosti, nezáleží na tom, jaké jsou vaše prodejní odhady do budoucnosti.  

Vydělat peníze něco stojí

Pro podnikání je růst stejně zásadní jako cash flow.   Nicméně, co se podnikání týče, je nesmírná důležitá míra růstu.   Pokud nemáte finanční prostředky na podporu růstu společnosti, zjistíte, jak obtížné je uspokojit požadavky a společnost udržet.  

Proto důrazně doporučujeme pomalý růst.   Růst podnikání může Vaši finanční situaci pořádně zatížit.   S růstem podnikání pravděpodobně budete provádět větší investice, jako je přijímání nových zaměstnanců a stěhování do větších prostor, což obojí vyžaduje finanční náklady předtím, než přijdou očekávané příjmy.

Jak zařídit, aby se peníze hýbaly

Pokud jde o peníze v podnikání, se společností Ferratum Business Vás nic nezastaví.   Jakožto podnikatelé se na společnost Ferratum Business můžete spolehnout ohledně funkčních, rychlých a přímých obchodních úvěrů.   Poskytujeme rychlé a snadné půjčky do výše 1 300 000 kč – bez nutnosti zajištění.   Vyplnění naší žádosti zabere méně než 5 minut a průměrná žádost je schválena do jednoho pracovního dne.   Potřebný provozní kapitál získáte během jediného dne. Požádejte nyní!