Salóny krásy / kosmetické salóny

2018-06-27
Salóny krásy / kosmetické salóny

Zkrášlete svůj salón pomocí jedné z rychlých půjček Ferratum

Globální wellness trh je dnes třikrát větší než celosvětový farmaceutický průmysl, popularita lázeňské a kosmetické péče je v současné době na maximu.  

Pokud váš salon nabízí masáže, kadeřnické služby, solárium, depilaci, manikúru, pedikúru nebo lázeňská ošetření, jistě víte, že je na výběr k dispozici nepřeberná nabídka produktů, z nichž si můžete vybrat. Všechny jsou navržené tak, aby svým zákazníkům pomáhaly vypadat a cítit se co nejlépe.   Vzhledem k tomu, že každý zákazník je jedinečný, stejně jedinečný je i sortiment výrobků, který bere v potaz typ vlasů, věk, pohlaví a typ pokožky.

Pro vaše podnikání je důležité udržet krok s nejnovějšími trendy v oblasti zdraví a wellness, a poskytovat svým zákazníkům ty nejlepší novinky v oboru.

Rozmanitost je kořením života 

Ve Ferratum Business víme, že schopnost poskytovat zákazníkům širokou škálu produktů je pro váš salón zásadní. Také víme, že udržování dostatečných skladových zásob může být dost nákladné.   Jednotkovou cenu samozřejmě sníží velkoobjemové nákupy. Ty však vyžadují hodně kapitálu. Pokud se některé zásoby vyprodávají rychleji než zbytek, bude třeba je rychle doplňovat.  Dostatečný provozní kapitál může být pro většinu salonů výzvou.

Buďte v klidu a zajistěte si provozní kapitál 

Buďte v klidu.   S Ferratum Business je o váš váš salón postaráno od A do Z.   Na Ferratum Business se můžete spolehnout jako na inteligentního, rychlého a nekomplikovaného poskytovatele firemních úvěrů.   Poskytujeme rychlé a funkční okamžité úvěry až do výše 1 300 000 kč. pro salóny krásy, jako je ten Váš – bez požadování zástavy.   Vyplnění naší žádosti zabere méně než 5 minut a průměrná žádost je schválena do jednoho pracovního dne.   Potřebný provozní kapitál získáte během jediného dne.  Požádejte nyní!