Zubní praxe

2018-06-27
Zubní praxe

Uložte si peníze tam, kde jsou vaše ústa

Pokud provozujete zubní praxi, chápeme, že Vaše pověst je nade vše.   Kromě toho, že nabízíte nejnovější zubní technologie, také víme, že berete vážně, abyste pacientům poskytovali ty nejlepší možné zážitky v co nejčistším, nejbezpečnějším a nejhygieničtějším prostředí.  

Nákup nebo pronájem nejmodernějšího zubařského zařízení, díky němuž budete pacientům nabízet ty největší novinky v zubním lékařství, ať už se jedná o nový rentgenový stroj, bělení, autokláv nebo kompresor, je nutností, která však také může být velmi nákladná.

Chápeme, že kromě zařízení je velká část provozního kapitálu často svázána s dalšími potřebami Vaší praxe, jako je inventář, mzdy nebo kancelářské potřeby.

Nepřestávejte se usmívat

Mít provozní kapitál na pokrytí všech nákladů může být pro většinu malých a středních firem obtížné. Společnost Ferratum Business jsme založili, abychom podnikům poskytovali rychlé úvěry, kdykoliv je budete potřebovat.   Na společnost Ferratum Business se můžete spolehnout ohledně funkčních, rychlých a přímých rychlých úvěrů pro svou zubní praxi, abyste neztráceli úsměv na rtu.

Společnost Ferratum Business poskytuje zubním praxím, jako je ta Vaše, rychlé a snadné úvěry až do výše 1 300 000 kč – bez požadování zástavy.   Vyplnění naší žádosti zabere méně než 5 minut a průměrná žádost je schválena do jednoho pracovního dne. Potřebný provozní kapitál získáte během jediného dne.  

Díky společnosti Ferratum Business máte k úsměvu ještě jeden důvod. Požádejte nyní!